Free shipping on orders $20 or more!

Flavors, Sizes, and Prices

Favors available:
Peach
Blueberry
Cherry
Orgnial
Yerba Mate
Ginger 
Seasonal - (Apple)

Price & Size:

16oz bottle - $5

16oz bottle (6pack) -$25

64oz bottle - $15  

Membership -$30 (16 -16oz bottles) or (4 - 64oz bottles) 

$30 / 16 bottles = $1.87 per bottle

As a sustainable company we offer a discount of $1 for each bottle you return or refill.

For example, You purchase a six pack of 16oz bottles for $25. On your next visit you return the 6 bottles and receive a $6 discount on your next purchase. Now your six pack cost $19.